HV1J157M1010PZ
MFR.Part #
HV1J157M1010PZ
JLCPCB Part #
C5246570
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10mm 150uF 2000hrs 4.5mm 63V ±20% SMD,D10xL10.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS