HV1H157M1010PZ
MFR.Part #
HV1H157M1010PZ
JLCPCB Part #
C5246563
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 10mm 150uF 2000hrs 4.5mm 50V ±20% SMD,D10xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS