HV1A567M0810PZ
MFR.Part #
HV1A567M0810PZ
JLCPCB Part #
C5246518
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10V 2000hrs 3.1mm 560uF 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS