HV1A108M0810PZ
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
HV1A108M0810PZ
JLCPCB Part #
C5246520
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 1000uF 10V 2000hrs 3.1mm 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS