HV0J107M0605PZ
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
HV0J107M0605PZ
JLCPCB Part #
C5246501
Package
SMD,D6.3xL5.8mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2.2mm 2000hrs 5.8mm 6.3V 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS