GVS1E470M0604
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
GVS1E470M0604
JLCPCB Part #
C5456756
Package
SMD,D6.3xL4.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 25V 4.5mm 47uF 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL4.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS