CK1C101M0605
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
CK1C101M0605
JLCPCB Part #
C2963046
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 16V 2000hrs@105℃ 5.4mm 6.3mm 63mA@120Hz ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS