Y15F1D102M
Extended
Manufacturer
Hongzhi Elec
MFR.Part #
Y15F1D102M
JLCPCB Part #
C332366
Package
Plugin,P=10mm
Description
1nF 400V Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS