MEM104J2A-7-50R0-T3.5
Extended
Manufacturer
Hongzhi Elec
MFR.Part #
MEM104J2A-7-50R0-T3.5
JLCPCB Part #
C333838
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 100nF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS