RXF-2W-3.3R-J-T63
Extended
Manufacturer
Hongda
MFR.Part #
RXF-2W-3.3R-J-T63
JLCPCB Part #
C2149624
Package
Plugin,D6xL16mm
Description
2W 3.3Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D6xL16mm Through Hole Resistors ROHS