RXF-2W-10R-J-T72
Extended
Manufacturer
Hongda
MFR.Part #
RXF-2W-10R-J-T72
JLCPCB Part #
C2149623
Package
Plugin,D6xL16mm
Description
10Ω 2W Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D6xL16mm Through Hole Resistors ROHS