RXF-1/2W-4.7R-J-T52
MFR.Part #
RXF-1/2W-4.7R-J-T52
JLCPCB Part #
C2149602
Package
Plugin,D4xL10mm
Description
4.7Ω 500mW Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS