RXF-1W-2.2R-J-T52
Extended
Manufacturer
Hongda
MFR.Part #
RXF-1W-2.2R-J-T52
JLCPCB Part #
C2149615
Package
Plugin,D5xL12mm
Description
1W 2.2Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL12mm Through Hole Resistors ROHS