31TC15A250V
Extended
Manufacturer
Hongda
MFR.Part #
31TC15A250V
JLCPCB Part #
C529662
Package
Plugin,D4xL11mm
Description
-55℃~+125℃ 100A 10mm 15A 250V 3.6mm 670 Ceramic Tube Fuse 插件,D4xL11mm Disposable fuses ROHS