2009T4A250V
MFR.Part #
2009T4A250V
JLCPCB Part #
C529791
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-25℃~+125℃ 100 250V 40A 4A 4mm 5.08mm 8.3mm 8.5mm Square Fuse 插件,P=5.08mm Disposable fuses ROHS