2009T1A250V
Extended
Manufacturer
Hongda
MFR.Part #
2009T1A250V
JLCPCB Part #
C529786
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-25℃~+125℃ 1A 250V 35A 4mm 5.08mm 6.61 8.3mm 8.5mm Square Fuse 插件,P=5.08mm Disposable fuses ROHS