12T8A24V/32V
Extended
Manufacturer
Hongda
MFR.Part #
12T8A24V/32V
JLCPCB Part #
C529817
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 1.6mm 16 3.2mm 32V 50A 8A Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS