1206T3.5A32V
Extended
Manufacturer
Hongda
MFR.Part #
1206T3.5A32V
JLCPCB Part #
C529813
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 1.6mm 2 3.2mm 3.5A 32V 50A Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS