06T8A32V
Extended
Manufacturer
Hongda
MFR.Part #
06T8A32V
JLCPCB Part #
C529807
Package
0603
Description
-55℃~+150℃ 0.8mm 1.6mm 32V 4.5 50A 8A Surface Mount Fuse 0603 Disposable fuses ROHS