HC-XA2.54-2AW
Extended
Manufacturer
Hong Cheng
MFR.Part #
HC-XA2.54-2AW
JLCPCB Part #
C53151793
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x2P 2 2.5mm 250V 2P 3A 6.4mm 7.5mm 8.8mm Beige Brass PA66 Right Angle Tin XA 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS