HC-PZ254-13.8L-1x15PWA
Extended
Manufacturer
Hong Cheng
MFR.Part #
HC-PZ254-13.8L-1x15PWA
JLCPCB Part #
C41376120
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15P 1x15P 2.54mm 2.5mm 3A 3mm 6mm Black Brass Gold Pin Header Right Angle Push-Pull,P=2.54mm Pin Headers ROHS