HC-PM254-8.5H-2x3PS
Extended
Manufacturer
Hong Cheng
MFR.Part #
HC-PM254-8.5H-2x3PS
JLCPCB Part #
C22373944
Package
SMD,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2x3P 3A 6P 8.5mm Brass Gold Square Hole Surface Mount,Vertical Top SMD,P=2.54mm Female Headers ROHS