HC-JXDZK-5.08-2P-A
MFR.Part #
HC-JXDZK-5.08-2P-A
JLCPCB Part #
C51927132
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 14~28 15A 1x2P 2 2.5 2P 300V 5.08mm Green Male Plug Screw Connection (M2.5) Top Entry P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS