HC-EH2.54-2AW-TW
Extended
Manufacturer
Hong Cheng
MFR.Part #
HC-EH2.54-2AW-TW
JLCPCB Part #
C53151758
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x2P 2 2.5mm 250V 2P 3.8mm 3A 6mm 7.5mm Brass EH PA66 Right Angle Tin White 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS