TBFLPNS015PGUCV
Extended
Manufacturer
Honeywell
MFR.Part #
TBFLPNS015PGUCV
JLCPCB Part #
C3263547
Package
SMD-6P
Description
0℃~+50℃ 1.0342bar 1.5V~12V SMD-6P Pressure Sensors ROHS