SZR-MY4-N1-AC110/120
Extended
Manufacturer
Honeywell
MFR.Part #
SZR-MY4-N1-AC110/120
Description
120V 125V@DC、250V@AC 20ms 20ms 3A 4 Form C: 4C (4PDT-CO) AgCdO - Power Relays