SSCSRNN1.6BA7A3
Extended
Manufacturer
Honeywell
MFR.Part #
SSCSRNN1.6BA7A3
JLCPCB Part #
C3263499
Package
SIP-4
Description
-40℃~+85℃ 1.6bar 3V~3.6V SIP-4 Pressure Sensors ROHS