SSCMRNN1.6BA7A5
Extended
Manufacturer
Honeywell
MFR.Part #
SSCMRNN1.6BA7A5
JLCPCB Part #
C7369208
Package
SMT-8
Description
-40℃~+85℃ 1.6bar 4.75V~5.25V SMT-8 Pressure Sensors ROHS