SSCDRNT1.6BAAA3
Extended
Manufacturer
Honeywell
MFR.Part #
SSCDRNT1.6BAAA3
JLCPCB Part #
C3253702
Package
DIP-8
Description
-40℃~+85℃ 1.6bar 3V~3.6V DIP-8 Pressure Sensors ROHS