HSCDANN1.6BAAA5
Extended
Manufacturer
Honeywell
MFR.Part #
HSCDANN1.6BAAA5
JLCPCB Part #
C3263416
Package
DIP-8
Description
-20℃~+85℃ 0pa~1.6bar 1ms 3.3V~5V I2C、SPI DIP-8 Pressure Sensors ROHS