GR-4C-AC230V
Extended
Manufacturer
Honeywell
MFR.Part #
GR-4C-AC230V
JLCPCB Part #
C477084
Package
插件,28x21.5mm
Description
-55℃~+70℃ 15kΩ 20ms 20ms 230V 50mΩ 5A@30VDC、5A@250VAC Silver Alloy 插件,28x21.5mm Power Relays ROHS