MCW-0650-470-N2
MFR.Part #
MCW-0650-470-N2
JLCPCB Part #
C177258
Package
SMD,6.6x7mm
Description
290mΩ 2A 47uH ±20% SMD,6.6x7mm Power Inductors ROHS