MCF-1335-100-N2
Extended
Manufacturer
Hk-hotline
MFR.Part #
MCF-1335-100-N2
JLCPCB Part #
C169263
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
10uH 29mΩ 6A ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS