SMBJ30CA
Extended
Manufacturer
High Diode
MFR.Part #
SMBJ30CA
JLCPCB Part #
C466519
Package
SMBG
Description
-55℃~+150℃ 12.4A 30V 33.3V 48.4V 5uA 600W@10/1000us Bidirectional TVS SMBG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS