SMAJ200CA
Extended
Manufacturer
High Diode
MFR.Part #
SMAJ200CA
JLCPCB Part #
C466515
Package
SMAG
Description
1.2A 1uA 200V 224V 324V 400W@10/1000us Bidirectional TVS SMAG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS