WRS48S24-5W
MFR.Part #
WRS48S24-5W
JLCPCB Part #
C7414352
Package
SIP,23x9.8mm
Description
1 1.5kV 208mA 24V 36V~72V 5W 85% SIP,23x9.8mm Isolated Power Modules ROHS