WRS48S12-5W
MFR.Part #
WRS48S12-5W
JLCPCB Part #
C6001439
Package
SIP,23x9.8mm
Description
1 1.5kV 12V 36V~72V 417mA 5W 85% SIP,23x9.8mm Isolated Power Modules ROHS