WRS12D24-2W
MFR.Part #
WRS12D24-2W
Description
-25℃~+85℃ 150mVp-p 1kV 2 270kHz、350kHz 2W 40mA、40mA 76% 9V~18V Plastic encapsulated type Regulated type ±24V - Isolated Power Modules ROHS