WRS05S24-5W
MFR.Part #
WRS05S24-5W
JLCPCB Part #
C6926485
Package
SIP,23x9.8mm
Description
1 1.5kV 208mA 24V 4.5V~9V 5W 85% SIP,23x9.8mm Isolated Power Modules ROHS