WRS05S12-5W
Extended
Manufacturer
HenLv
MFR.Part #
WRS05S12-5W
JLCPCB Part #
C7152418
Package
SIP,23x9.8mm
Description
1 1.5kV 12V 4.5V~9V 417mA 5W 85% SIP,23x9.8mm Isolated Power Modules ROHS