WRFD12S12-20W
Extended
Manufacturer
HenLv
MFR.Part #
WRFD12S12-20W
JLCPCB Part #
C7390052
Package
DIP-6
Description
1 1.666A 12V 80% 9V~18V DIP-6 DC-DC Power Modules