WRFD05S12-20W
Extended
Manufacturer
HenLv
MFR.Part #
WRFD05S12-20W
JLCPCB Part #
C7414341
Package
DIP-6
Description
1 1.666A 12V 4.5V~9V 80% DIP-6 DC-DC Power Modules