WRD48D05-10W
MFR.Part #
WRD48D05-10W
JLCPCB Part #
C5832169
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
10W 1A 1kV 2 36V~72V 5V 79% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS