WRD12D15-10W
MFR.Part #
WRD12D15-10W
JLCPCB Part #
C5832164
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
10W 15V 1kV 2 333mA 82% 9V~18V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS