WRD12D12-10W
MFR.Part #
WRD12D12-10W
JLCPCB Part #
C5338350
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
10W 12V 1kV 2 416mA 81% 9V~18V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS