WRD12D05-10W
Extended
Manufacturer
HenLv
MFR.Part #
WRD12D05-10W
JLCPCB Part #
C6001392
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
10W 1A 1kV 2 5V 79% 9V~18V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS