WRD110D15-10W
MFR.Part #
WRD110D15-10W
JLCPCB Part #
C5832163
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
10W 15V 1kV 2 333mA 70V~150V 82% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS