WRD05D12-10W
Extended
Manufacturer
HenLv
MFR.Part #
WRD05D12-10W
JLCPCB Part #
C5342560
Package
SIP
Description
10W 12V 1kV 2 4.5V~9V 416mA 81% SIP Isolated Power Modules ROHS