URS24S24-6W
Extended
Manufacturer
HenLv
MFR.Part #
URS24S24-6W
JLCPCB Part #
C7137261
Package
SIP,23x9.8mm
Description
1 1.5kV 18V~72V 24V 250mA 6W 85% SIP,23x9.8mm Isolated Power Modules ROHS