URS24S12-6W
Extended
Manufacturer
HenLv
MFR.Part #
URS24S12-6W
JLCPCB Part #
C7406769
Package
SIP,23x9.8mm
Description
1 1.5kV 12V 18V~72V 500mA 6W 85% SIP,23x9.8mm Isolated Power Modules ROHS